Integracja systemów

Nasze systemy, pracujące wiele lat w logice SOA, z konieczności komunikowały się z innymi aplikacjami w różnych technologiach integracyjnych z reguły naszego projektu. Pozwoliło to nam zdobyć kompetencje w integracji systemów. Opracowujemy projekty wymiany danych pozwalających na jednokrotne wprowadzenie każdej danej dla całej grupy systemów, a następnie ich propagowanie do wszystkich miejsc użycia. Mamy doświadczenie zarówno w prostej wymianie danych jak i wykorzystaniu takich platform integracyjnych jak Microsoft BizTalk czy ORACLE Service Bus.

Migracja danych

Nasi informatycy mają duże doświadczenie w przenoszeniu danych zarówno pomiędzy systemami jak i różnymi bazami danych. Oferujemy usługę wypełniania baz danymi pochodzącymi z różnych systemów. Jednocześnie dane mogą być czyszczone przez sprowadzenie do ustalonego słownika. Usługa ta jest szczególnie istotna przy zmianie systemu informatycznego na inny o tej samej funkcji.

Outsourcing

Dla naszych systemów oferujemy szeroką gamę usług outsourcingowych. Należą do nich:

  • Udostępnienie miejsca w serwerowni, na których instalujemy nasze systemy, co pozwala na bezinwestycyjny uruchomienie systemów.
  • Dokonywanie zdalnych odczytów, ich weryfikacja oraz przesyłanie do bazy odczytowej
  • Analiza danych w bazie odczytowej pod kątem ich prawidłowości, wykrycia nieuzasadnionych strat jak i optymalizacji umów i rachunków za energię.
  • Obsługa klienta w zakresie rejestracji umów, fakturowania i rejestracji wpłat oraz sprawozdawczości wymaganej prawem (w tym generacja JPK).

KONTAKT

Przemysław Tworek

Tel. 502 685 240

Mali: przemyslaw.tworek@eurometer.com.pl